1. Smlouvu o koupi knihy uzavíráte s JUDr. Radkou Medkovou, IČO: 75478293, se sídlem Kmochova 10, 150 00 Praha – Smíchov.
  2. Kniha vystavená v e-shopu, je nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Kupní smlouva je uzavřena až po tom, co bude potvrzena vaše objednávka.
  3. Kniha je papírová, bude vám fyzicky doručena nebo si ji vyzvednete.
  4. U knihy v e-shopu je zveřejněná cena. Ta je konečná. K této ceně bude připočtena částka za dopravu, za předpokladu, že si knihu nebudete přebírat osobně.
  5. Cenu knihy a dopravy budete hradit předem na bankovní účet, který je uvedený na výzvě k úhradě. Výzva k úhradě vám bude zaslána na vámi uvedenou e-mailovou adresu.
  6. Pro identifikaci platby je třeba zadat také variabilní symbol. Variabilním symbolem je číslo objednávky.
  7. Od uzavřené kupní smlouvy, pokud jste spotřebitelem, můžete odstoupit ve lhůtě 14 dnů od uzavření kupní smlouvy (přijetí objednávky). V případě, že byla, před uplynutím 14denní lhůty pro odstoupení od smlouvy, kniha již odeslána, od smlouvy odstoupit nelze. Důvody proč od smlouvy odstupujete uvádět nemusíte.
  8. V případě odstoupení od kupní smlouvy vám bude kupní cena vrácena nejpozději do 10 dnů, a to na bankovní účet, ze kterého jste provedli úhradu.
  9. Jakmile vám, po objednání, bude zásilka se zakoupenou knihou doručena, zkontroluje, zda není obsah poškozen. Případné reklamace můžete uplatnit během 3 dnů. Po této době nebude na reklamace brán zřetel.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 16.11.2023.

Další informace podle zákona

  1. K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů ze smlouvy o poskytování služeb je podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů, příslušná Česká obchodní inspekce. Bližší informace jsou uvedeny na webových stránkách www.coi.cz
CZK Česká koruna
EUR Euro